Nieznani sprawcy wyrwali bankomaty w Osielsku i Nowem
Dodane przez arek dnia Stycznia 27 2015 09:50:05
Minionej nocy nieznani sprawcy wyrwali bankomat przy galerii handlowej w Osielsku. Nie uda?o im si? jednak dotrze? do pieni?dzy. W Nowem nad Wis?? z?odzieje znikn?li razem z bankomatem.