Nieznani sprawcy wyrwali bankomaty w Osielsku i Nowem
Dodane przez arek dnia Stycznia 27 2015 09:50:05
Minionej nocy nieznani sprawcy wyrwali bankomat przy galerii handlowej w Osielsku. Nie uda?o im si? jednak dotrze? do pieni?dzy. W Nowem nad Wis?? z?odzieje znikn?li razem z bankomatem.
http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/nieznani-sprawcy-wyrwali-bankomaty-w-osielsku-i-nowem/w8s64